Jak duża jest grupa? Ile opiekunek?

Przytulasek to jedna grupa ok 14 dzieci. Na stałe SĄ conajmniej 2 opiekunki.

Co z kleszczami?

Mitem jest to, że kleszcze żyją tylko w lesie, jednak wiadomo, że idąc na wyprawę dzieci są bardziej narażone na taki kontakt. Dużą rolę odgrywa ubiór dziecka - najlepiej kiedy są szczelnie ubrane. Kluczowe jest codzienne sprawdzanie dziecka przez rodziców oraz świadomość ewentualnego ugryzienia.

Czy wysyłamy rodzicom zdjęcia z aktywności dzieci?

Oczywiście. Mamy utworzoną zamkniętą grupę na Facebooku, na której codziennie udostępniamy zdjęcia i krótkie filmiki ze wspólnych przygód.

Ile wynosi miesięczny pobyt dziecka?

Miesięczny koszt za zajęcia wynosi 1400 zł. 
Wyżywienie zapewnia nam firma cateringowa. Cena za zupę i drugie danie wynosi 18 zł. Oprócz tego każdy rodzic pakuje dla dziecka drugie śniadanie, które spożywamy po przykrzdzie do Przytulaska.
Dodatkowym kosztem jest ubezpieczenie dziecka.

Co z toaletą na wyprawie?

Chyba każdy rodzic przeżył "alarm" w najgorszym momencie. Wiadomo jak się wychodzi z takiej sytuacji :) będziemy uczyć dzieci, że można załatwić swoje potrzeby w poszanowaniu natury nie zostawiając przy tym śladów.

Czy rozmawiamy o religii?

Jeśli dzieci poruszą taki temat to owszem, będziemy opowiadać ale nie o religii a religiach. Kwestię wyboru wiary i przekonań pozostawimy najbardziej kompetentnym osobom czyli Wam, drodzy rodzice.